top of page

§

Bin bilsen de bir Prof'a §or!

Profa§or Akademi

Profa§or Akademi, akademik bilgi birikimini uygulamayla bir araya getirmeyi hedefler. Bu amaçla, uygulamacının ihtiyaç duyduğu uzman akademisyenleri bulur ve teori ile pratiği buluşturur. 

Genç Avukat

Bir avukat olarak neden uzman mütalaasını Profa§or Akademi'den almalıyım?

Profa§or Akademi ile fahiş ücret ve üniversite döner sermaye kesintilerinden kaçmak için elden ödeme yapılması taleplerinden kurtulursunuz.

Profa§or Akademi kurumsal bir ücretlendirme ve hizmet politikasını takip etmektedir. Bu doğrultuda, süreç boyunca size aktif ve profesyonel bir destek hizmeti sunar.

Profa§or Akademi taleplerinizi dinler, konunun doğrudan uzmanı olan akademisyeni bulur.

Hukuk büronuzda kaç danışman akademisyen istihdam edebilirsiniz? Profa§or Akademi^nin geniş akademik ağından ve üyelerimize özel fırsatlardan yararlanmak için hemen üye olun.

Erkek Hoparlör

Bir akademisyen olarak neden uzman mütalaasını Profa§or Akademi ile vermeliyim?

Profa§or Akademi, size hazırlamış olduğunuz telif eser niteliğindeki uzman mütalaasının telif ücretinin ödenmesini sağlar. Gelir vergisi kaynağında ödenerek size net telif ücreti yatırılır. Üniversite döner sermayelerinin yüksek kesintileri Profa§or Akademi'de söz konusu değildir. Profa§or Akademi, sizden ayrıca bir kesinti yapmaz.

Sizin ve mütalaa alan avukatın arasında kurduğu köprü dolayısıyla avukattan alacağı bir komisyon dışında ücret talep etmez.

Profa§or Akademi ile çalışan akademisyelerin memnuniyetlerini en çok belirttikleri noktalardan biri de mütalaa talep eden avukatlar ile ücret ve diğer konularda pazarlık yapmaktan kurtulmalarıdır. 

Bir kafede çay içiyor

Hukukî bir uyuşmazlığın tarafı olarak Profa§or Akademi'den nasıl mütalaa alırım?

Hukukî konularda danışmanlık yapma yetkisi yalnızca AVUKATLARA aittir. Profa§or Akademi, hukukî danışma hizmeti vermez, davanızla ilgilenecek bir avukat bulmaz veya avukatlık hizmeti sunmaz.

Hukukî konularda akademisyenlerin yazdığı uzman mütalaalarını ve soru-cevap etkinliklerini yalnızca avukatlar için sunmaktayız. Ancak, hukuk dışındaki alanlarda avukat olmasanız da hizmetlerimizden yararlanabileceğinizi belirtmek isteriz. Diğer taraftan, avukat değilseniz fakat hukuki bir konuda mütalaa talep ediyorsanız bize başvurması için avukatınız ile irtibat kurmalısınız.

CONTACT


Profasor Akademi
Bilimsel Danışma ve Ticaret Ltd. Şti.

İLETİŞİM

Kızılırmak Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Next Level, 3/A no. 10, Çankaya/Ankara, Türkiye 06510​

Email: bilgi@profasorakademi.com
Tel:  0850 309 3983

bottom of page